Samsung Galaxy S10E Teszt | Samsung Galaxy S10E - Esszenciális - Mobilarena Okostelefon Teszt

bauhaus-bútorlap-árak

Samsung S10e Teszt - Közvetlenül a nagyok sarkában lohol - YouTube

Értem, de valahogy mégsem | Samsung Galaxy S10 Lite teszt - YouTube

Viszont ez az árán is meglátszik, hiszen 257 990 forintos ajánlott fogyasztói áron kezdték forgalmazni hazánkban, szóval nem igazán egy filléres darabról van szó. Ha szeretne még több érdekes techhírt olvasni, akkor kövesse az Origo Techbázis Facebook-oldalát, kattintson ide!

0 sebességét, a mellékelt hálózati töltőfej QC2. 0 vagy AFC szabványon, 15 wattos teljesítménnyel dolgozik. Vezetékmentesen szintén 15 wattot tudunk mozgósítani WPC (Qi) és PMA kompatibilis padokkal. A vezetékmentes töltésmegosztás (PowerShare) szintén opció, ha rászorulók vannak a környezetünkben és ismerik a WPC Qi szabványt. Az üzemidő egyébként lassú, de fokozatos növekedést mutat az előző generációkkal összevetve, de még mindig nem a kitartás a legerősebb érv az S10-es széria mellett. A gyorstöltést is lenne hova gyorsítani. Értékelés: Samsung Galaxy S10e Külső Ergonómia 8, 5 pont Anyaghasználat 10 pont Összeszerelés minősége Kijelző mérete, minősége Belső Kezelhetőség 9 pont Sebesség Szoftver rugalmassága, bővíthetősége Felhasználói felület élménye Alapfunkciók Hangminőség, vételi stabilitás PIM funkciók Adatkommunikációs képességek Multimédia Vizuális Audio Egyebek Üzemidő 7 pont Ár/érték aránya Hogyan értékelünk? Az S10e egészen kiváló készülék lett, mindössze az üzemidő átlagos.

A trió legjobbja (?) | Samsung Galaxy S10e teszt - YouTube

A Samsung kompakt csúcsmodellje alig kényszerít kompromisszumra a kezelhető méretért és a nagyobb modellekkel teljesen megegyező teljesítményért cserébe. Nincs például véroxigénszint mérő. Na bumm. Hirdetés Külső, kialakítás, kijelző A Samsung valós felhasználói igényre reagált az S10e mint koncepció kialakításakor. A csúcskategóriában gyakorlatilag nem létező fogalom a kompakt készülék, az S10e viszont 5, 8 hüvelykes panellel is kisebb, mint a korábbi évek megegyező méretű kijelzővel szerelt modelljei. Ez azt jelenti, hogy már nem az iPhone az egyetlen opció a méretkategóriában. A Samsungnak sikerült tervezni egy szerény kiterjedésű modellt, aminek bámulatos a fogása, zsebkompatibilis és mindent tud, amit a nagyobb és főleg drágább variánsok. Biztos vagyok benne, hogy ez nem is volt olyan fájdalmas procedúra, mint amennyire a gyártók húzódnak tőle. [+] A méreteket az alábbi táblázatban foglaltuk össze, talán így érzékletesebb, mint ha csak annyit mondanánk, hogy 142, 2 x 69, 9 x 7, 9 milliméter.

Jobbról nagyobb kézméret mellett sem kényelmes, bal mutatóujjal viszont elérhető. Így viszonylag kis mértékben, inkább csak oldalról érintkezik a felülettel, de ezzel együtt is száz százalékos pontossággal ismeri fel, hogy ki az és mit akar. Az enyhén süllyesztett felület helyzetét erősen szokni kell és kitapintani sem olyan könnyű. Az nem baj, hogy tisztességesen integrálták az alumínium keretbe, de valami kis recét, vagy ilyesmit értékeltünk volna. Már, azon kívül, hogy vagy két-három centivel lejjebb lenne ideális. [+] A szokatlan pozicionálás az S10e esetében is a készülék lezárásánál okoz gondot, mert az ujjlenyomatos azonosítást ki lehet váltani. A feloldásra ott a dupla koppos ébresztés, ami a 2D arcfelismeréssel kombinálva még mindig a leggyorsabb és legkényelmesebb megoldásnak tűnik. Részemről nyilván inkább a szelfikamera körül végig futó animációval feldobott arc alapú megoldást részesítettem előnyben a dupla koppos ébresztéssel kiegészítve, de a lezárást mindig kényelmetlennek éreztem.

Samsung S10e Teszt - Közvetlenül a nagyok sarkában lohol - YouTube

Minimális fényerő: 1, 5 nit. Szuper! Így akkor is használható a telefon, ha sötétben vagyunk, és mellettünk valaki pihenni, aludni próbál, nem fogjuk felkelteni a vakító fénnyel. Ennek jelentőségét az értékeli igazán, aki rendszeresen a takaró alá bujkál, ha éjjel egy kicsit telefonozni szeretne. Kontrasztarány: Végtelen. Ezen nincs mit ragozni. Tökéletes! Színek: Az OLED képalkotási technológiából fakadóan a tökéletes, 0 nit fényerejű fekete megoldott. A színek szépek, mintha belülről ragyognának (ami nem meglepő, hiszen pontosan ez történik, hiszen a fény a képpontokon belül keletkezik), élénkek. Az LCD kijelzővel rendelkező telefonokra mind a mai napig jellemző fátyolosságot is el lehet felejteni, szóval a képminőség atomikus! Színhőmérséklet: A színhőmérséklet változtatható (a kék fény szűrhető), és a panel mereven tartja a beállított értékeket, zavaró villogástól, vibrálástól emiatt nem kell tartani HDR támogatás: Igen, HDR10+ szabvány. Nagyon jól néz ki! Betekintési szög: Hibátlan.

Illetve egy 16 megapixeles, f/2. 2 rekeszértékű, ultraszéles látószögű kamera, ami akkor jöhet jól, ha a szokásosnál "több" képi tartalmat akarunk lefotózni. A kép minősége világosban, normális fényviszonyok mellett kifogástalan. Sötétben már enyhe zajosodás észrevehető olykor, és enyhe elmosódás is tapasztalható néhanapján, de ettől függetlenül kevés fénynél is lehet nagyon jó képeket készíteni. Itt meg lehet nézni, hogy milyen képeket is készítettünk a Samsung Galaxy S10e telefonnal! Bokeh/portré mód: Van. Korrekt, de néha becsúsznak kisebb hibák. Videó: 2160p@60fps (4K, 60 képkockás rögzítési sebességgel), 1080p@240fps (Remek lassított felvételekre van lehetőség Full HD-ban), 720p@960fps (Működik a szuperlassítás is) & HDR. Ennél több ma már nem kell! A minőség is teljesen jó világosban, sötétben azért még van hova fejlődni, de hát ez gyakorlatilag minden telefonról elmondható. Előlapi: 10 megapixeles,, f/1. 9 rekeszértékű. Világosban és sötétben is jól használható. Videó: 2160p@30fps, 1080p@30fps.

A világ (egyik) legjobb kisméretű telefonja - Samsung Galaxy S10e teszt - TechWorld

  • Értem, de valahogy mégsem | Samsung Galaxy S10 Lite teszt - YouTube
  • Samsung Galaxy S10e - készülék leírások, tesztek - Telefonguru
  • Vádli edzés otthon
  • Samsung galaxy s10e teszt z
  • Samsung galaxy s10e teszt videos
  • A Kecskeméti Nemzeti Színház kihirdette 125. évadának műsortervezetét | CSEPPEK.hu

Több mint tíz százalékkal rövidebb és keskenyebb az alaptelefonnál, és a vastagságán is sikerült csökkenteni. Még a már korábban említett LG G7 Fitnél is karcsúbb, a súlyát pedig 157 grammra szorították. Ez azért is figyelemre méltó, mert az anyagokon nem spóroltak: az előlapot és a hátlapot is Gorilla Glass típusú speciális, a széleinél hajlított üveg fedi, amely ellenáll a víznek, pornak és az ütéseknek is, maga a készülékház pedig alumíniumból van. A hátlapon ott figyel a kétkamerás rendszer, az előlapon pedig a kijelzőbe vágva (! ), egy szigeten csücsül a szelfikamera. A dizájn egészen pazar, az összhatás remek, ezzel a telefonnal aztán lehet villogni, simán ki lehet csapni a bárpultra akár a legújabb iPhone mellé is. Mindehhez pedig elég kicsi ahhoz, hogy kényelmesen beférjen egy szűkebb nadrágzsebbe, és egy zakóból sem fog kidudorodni. A kijelzője Full HD+ felbontású, azaz 1080 x 2280 képpont megjelenítésére képes, ami kevesebb, mint amit a toptelefonok ma produkálnak, viszont ilyen, viszonylag kicsi, 5, 8 hüvelykes képátlóhoz bőven elég!

Online

A trió legjobbja (? ) | Samsung Galaxy S10e teszt - YouTube

Gyors mozgások jó minőségű rögzítéséhez ez már kicsit kevés. Ár Kártyafüggetlen konstrukcióban jelenleg 200 000 – 250 000 forintba kerül a nagyobb boltokban (elég nagy a szórás), ami semmiképpen sem nevezhető olcsónak, de a tudásához képest nem számít soknak. Kinek ajánljuk – Samsung Galaxy S10e – Leginkább mindenkinek. – Kompakt telefonra vágyik. – Fontos a nagy teljesítmény. – Fotózna, videózna, vlogger, instagrammer. – Menő külsejű, villantós telefont szeretne. – Játékra keres jó telefont. – Fontos a tökéletes képminőség, a hibátlan fekete, a végtelen kontraszt. Kinek nem ajánljuk – Samsung Galaxy S10e – Olcsó telefont keres. – Utálja az Androidot. – Olyan telefont keres, aminek a hangszóróján is lehet élvezhető minőségben zenét hallgatni. Még több információ a Samsung Galaxy S10eEtelefonról a Samsung weboldalán

  1. Erőleves nyers tojassal